Scald Chart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Categories
da: Kategorier

en: Center
da: Centreret

en: Label
da: Etiket

en: Bottom
da: Bund

en: External
da: Eksterne

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Credit
da: Kredit

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Local
da: Lokal
