Scald Chart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Center
el: Κέντρο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: External
el: Εξωτερικό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Data
el: Δεδομένα
