Scald Chart (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Label
eo: Etikedo.

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Subtitle
eo: Subtitolo
