Scald Chart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Categories
es: Categorías

en: Center
es: Centrado

en: Label
es: Etiqueta

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: External
es: Externo

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Credit
es: Crédito

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Data
es: Datos
