Scald Chart (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Center
eu: Erdian

en: Label
eu: Etiketa

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Local
eu: Lokala

en: Data
eu: Datu
