Scald Chart (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Center
fi: Keskellä

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: External
fi: Ulkoinen

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Local
fi: Paikallinen

en: Scald Providers
fi: Scald Tarjoajat
