Scald Chart (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.

en: Subtitle
fil: Pamagat
