Scald Chart (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Categories
gl: Categorías

en: Center
gl: Centrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: External
gl: Externo

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Subtitle
gl: Subtítulo
