Scald Chart (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Data
gu: માહિતી
