Scald Chart (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Center
he: מרכז

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: External
he: חיצוני

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Data
he: נתונים
