Scald Chart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Categories
hi: वर्ग

en: Center
hi: मध्य

en: Label
hi: लेबल

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: External
hi: बाहरी

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक
