Scald Chart (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
