Scald Chart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Center
ja: 中央

en: Label
ja: ラベル

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: External
ja: 外部

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Credit
ja: 現金

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Data
ja: データ
