Scald Chart (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: External
ka: გარე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
