Scald Chart (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Categories
kk: Категория

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
