Scald Chart (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​
