Scald Chart (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
