Scald Chart (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
