Scald Chart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Center
lt: Centras

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: External
lt: Išorinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Credit
lt: Kreditas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Data
lt: Duomenys
