Scald Chart (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: !name field is required.
ml: !name ആവശ്യമാണ്.
