Scald Chart (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
