Scald Chart (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Center
mr: मध्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी
