Scald Chart (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
