Scald Chart (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: External
nl: Extern

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Local
nl: Lokaal

en: Data
nl: Gegevens
