Scald Chart (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Label
nn: Etikett

en: Credit
nn: Kreditt

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Subtitle
nn: Undertittel
