Scald Chart (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Categories
os: Категоритæ

en: Center
os: Центр

en: Label
os: Нысан
