Scald Chart (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Categories
pl: Kategorie

en: Center
pl: Środek

en: Label
pl: Etykieta

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Series
pl: Serie

en: Local
pl: Lokalnie
