Scald Chart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Center
ps: منځ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
