Scald Chart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Categories
ru: Категории

en: Center
ru: Центр

en: Label
ru: Метка

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: External
ru: Внешний

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Credit
ru: Кредит

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Local
ru: Локально

en: Data
ru: Данные

en: Title position
ru: Расположение надписи
