Scald Chart (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Categories
sl: Kategorije

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Subtitle
sl: Podnaslov
