Scald Chart (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
