Scald Chart (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Categories
sr: Категорије

en: Label
sr: Ознака

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
