Scald Chart (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Categories
sv: Kategorier

en: Center
sv: Centrerad

en: Label
sv: Etikett

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: External
sv: Extern

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Credit
sv: Kredit

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Local
sv: Lokal
