Scald Chart (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Enable
te: చేతనించు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
