Scald Chart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Center
tr: Merkez

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: External
tr: Harici

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Local
tr: Yerel

en: Data
tr: Veri
