Scald Chart (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
