Scald Chart (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Label
ur: عنوان

en: !name field is required.
ur: !name کے خانے کو پّر کرنا لازمی ہے۔
