Scald Chart (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Center
vi: Giữa

en: Label
vi: Nhãn

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: External
vi: Bên ngoài

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Local
vi: Cục bộ

en: Data
vi: Dữ liệu
