Scald Chart (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: External
az: Xarici

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Subtitle
az: Altyazı
