Scald Chart (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
