Scald Chart (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Categories
cs: Kategorie

en: Center
cs: Na střed

en: Label
cs: Popisek

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: External
cs: Externí

en: Credit
cs: Kredit

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Local
cs: Místní
