Scald Chart (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Categories
et: Kategooriad

en: Center
et: Keskel

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: External
et: Väline

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Credit
et: Kreedit

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Local
et: Kohalik

en: Data
et: Andmed
