Scald Chart (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Center
fa: وسط

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: External
fa: خارجی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Credit
fa: اعتبار

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Data
fa: داده
