Scald Chart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Categories
fr: Catégories

en: Center
fr: Centre

en: Label
fr: Libellé

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: External
fr: Externe

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Credit
fr: Crédit

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: Series
fr: Série

en: Local
fr: Locale

en: Data
fr: Données

en: Title position
fr: Position du titre

en: Legend position
fr: Position de la légende

en: Scald Providers
fr: Fournisseurs Scald
