Scald Chart (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Categories
hr: Kategorije

en: Center
hr: Centar

en: Label
hr: Oznaka

en: Bottom
hr: Dno

en: External
hr: Eksterni

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Subtitle
hr: Podnaslov
