Scald Chart (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Categories
id: Kategori

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: External
id: Eksternal

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: Subtitle
id: Subjudul
