Scald Chart (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Categories
is: Flokkar

en: Center
is: Miðja

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.
