Scald Chart (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Categories
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Subtitle
jv: Sub judul
