Scald Chart (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Center
lv: Centrēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: External
lv: Ārējais

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Data
lv: Dati
