Scald Chart (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Center
ne: केन्द्र

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
